Archive for Srpen 21st, 2011

Máte zájem o výuku angličtiny? Není nic jednoduššího, než se rozhodnout pro některý z nabízených kurzů a kontaktovat lektorku.

Učební materiály jsou vždy vybírány na první hodině, dle požadavků, možností a úrovně klienta.

Je možno dohodnout pevné termíny, stejně tak jako každou lekci individuálně plánovat.

Time to talk 1 - 4

ttt1.jpg

Srpen 21st, 2011 No Comments

Možnost kurzů pro jednoho či více studentů – lektorka Vás přivítá ve své pracovně, výjimečně dojíždí do Vaší firmy.

Během kurzu se vede docházka na prezentační listině a na konci každého měsíce jsou všechny lekce fakturovány.

Srpen 21st, 2011 No Comments

Tento web slouží všem studentům soukromých i firemních kurzů pro zadávání dotazů a zjišťování potřebných informací.

MŠ - popis kurzu

Srpen 21st, 2011 No Comments

Kurzy pro děti předškolního věku trvají 45 minut, ve kterých se zaměřuji na rozvoj základní slovní zásoby (barvy, číslovky, zvířátka, rostliny, ovoce a zelenina…), správnou výslovnost, intonaci a motivaci k učení nového cizího jazyka. Herní způsob, říkanky, básničky a písničky rychle a zábavně seznámí všechny dětičky s taji anglického jazyka.

Pracujeme se sadou učebnic od Oxford University Press, kdy využíváme učebnici, pracovní listy, CD a CD-ROM.